Србија на вези

Момчило Мркаић, Павле Пађин и Владимир Зељковић су наши млади електро инжењери, који су се школовали и усавршавали у Београду, Хонг Конгу и Кембриџу. Сада их је ујединила заједничка идеја да развијају свој старт уп за вештачку интелигенцију. Ускоро путују у Сан Франциско, где ће боравити 3 месеца и у оквиру едукативног међународног програма, даље развијати своју идеју. Прилог припремила Наташа Митрић.