Симфонијски оркестар РТС: Пилар Поликано и Луис Горелик
Снимак концерта, који је у оквиру програма Дани Аргентине у Коларцу одржан у Коларчевој задужбини. Шеснаестогодишња аргентинска виолинисткиња Пилар Поликано, добитница је првих награда на многим интернационалним виолинским конкурсима. У Београду је наступила са Симфонијским оркестром РТС-а који је предводио маестро Луис Горелик, такође из Аргентине.