Sa beogradskih scena – Simfonijski orkestar Radio-televizije Srbije

Reprodukujemo koncert Simfonijskog orkestra Radio-televizije Srbije, pod upravom Srboljuba Dinića, zabeležen 30. maja u Kolarčevoj zadužbini.